• 0216 706 00 30
  • Life İletişim Mobiliz Yetkili Bayisidir.

Araç Takip

Araç Takip

Araç takip sektöründe 25 yıldan fazla süredir deneyime sahip ve uzman bir ekip tarafından kurulmuş olan Mobiliz araç takip sistemleri, hızlı bir şekilde büyüyerek, hayata geçirdiği teknolojik yenilikler sayesinde hem yurt içinde hem de yurtdışında imza attığı önemli projeler ile araç takip sistemleri sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.

Mobiliz; Araç takip sistemleri, yük takip sistemleri, Kişi ve Pet Takip, Mobil DVR alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hizmet vererek en iyi çözümü sunmaktadır.

ARAÇ TAKİP PAKETLERİ

Ekonomik Paket; Binek veya ticari olarak kullanılan araçların sahipleri tarafından araçlarını izlemesine olanak sağlayan bir hizmettir. Araç takip sistemini kullanan araçların konumlarını, yaptıkları hızları, rölanti ve diğer bilgilerinin haricinde mevcut da var olan veya geçmişe yönelik detaylı bir şekilde raporlarını sağlayarak kullanıcının ulaşmasına olanak sağlamaktadır.

Temel ihtiyaçlarının çok rahat bir şekilde çözümlendiği, hız, rölanti ve aracın yapmış olduğu kilometre, ihlal durumlarının yeterli olduğu, çok fazla harici sensör bağlantının ihtiyaç duyulmadığı durumlar için en ekonomik çözümü sunan pakettir.

Standart Paket; Binek veya ticari olarak kullanılan araçların konum, hız, rölanti gibi temel olarak öğrenilmek istenen bilgiler dışında kalan geniş aksesuar seçimi ve işletmenin ihtiyaç duyacağı ilave bilgi ve raporlamaları kullanıcının görüntüleyebilmesine olanak sağlamaktadır.

Araç takip sistemlerinin sunmuş olduğu tüm detaylı bilgilerinin yanı sıra aracın hangi sürücü tarafından kullanıldığının öğrenilmesini sağlayan ek opsiyonel aksesuarları destekleyen bir pakettir.

Bataryalı Standart Paket; Standart paketin bataryalı modeli olarak sunulmaktadır, Bataryalı standart paket araç takip birimi demonte edildiğinde de veri göndermeye devam ederek üst düzey güvenlik seviyesi sağlamaktadır.

Gelişmiş Paket; Bataryalı standart pakete ilave olarak çok sayıda sensör ve harici birim bağlantısına olanak sağlayan bir pakettir. Temel araç takip özelliklerinin haricinde çok sayıda değişik sensör bağlanmasını istediğiniz durumlarda önerilen bir pakettir.

CANBus Paketi; Aracın konumunu, hızını, standart bilgilerinin yanı sıra yakıt tüketimini, depo seviyesini ve motor devri gibi kritik bilgilerin araç bilgisayarı sayesinde elde edilmesini sağlayarak kullanıcının hizmetine sunmaktadır.

Moto Takip Paketi; Motosiklet sahiplerine sunulan güvenlik paketidir. Türkiye’de ilk defa motosiklete özel olarak tasarlanan küçük takip cihazı sayesinde kolayca monte edilmesi mümkündür. Kontak kapalıyken dahili bataryasını kullanarak sağladığı en az akım tüketimi sayesinde, çok uzun bir süre kapalı kalmadıkça motosikletin aküsünü tüketmez. Dâhili batarya sayesinde istenmeyen müdahaleler yapılması halinde motosiklet alarm üretmektedir. Immobilizer kontrolü sayesinde motosikletin çalınması durumlarında motor uzaktan durdurulabilir.

Motosikletlerin hızı, konumu, sipariş teslim zamanının izlenmesini sağlayan, motosikletin kontağı kapalıyken hareket ettirilmesi halinde anında bilgi sahibi olunan, motosikletin ve sürücünün güvenliğinden emin olunmasını sağlayan motosiklet kullanımına uygun bir pakettir.